Неділя, 20.09.2020, 08:37
Дубенський коледж культури і мистецтв РДГУ
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Циклова (предметно-циклова) комісія є структурним підрозділом коледжу.

Предметна (предметно-циклова) комісія - об’єднання викладачів одного і того ж предмету.

Циклова комісія - об’єднання викладачів ряду споріднених предметів.

  • Циклова (предметно-циклова) комісія створюється і функціонує відповідно чинного законодавства у галузі вищої освіти та Статуту РДГУ, Положення про Дубенський коледж культури і мистецтв РДГУ.
  •  Циклова (предметно-циклова) комісія створюється для організації методичної, навчальної та виховної роботи, підвищення теоретичного рівня та ділової кваліфікації викладачів, вивчення і впровадження нових педагогічних, інформаційно-комунікаційних технологій, удосконалення навчального і виховного процесів.
  • Кількість, структуру, керівництво і персональний склад циклової (предметно-циклової) комісії Коледжу щорічно, до початку нового навчального року, затверджує директор Коледжу за поданням заступника директора з навчальної роботи.
  • Циклова (предметно-циклова) комісія формується в кількості не менше трьох чоловік з числа викладачів, концертмейстерів та інших категорій педагогічних працівників, які працюють в коледжі, в тому числі за сумісництвом.
  •  Планування і організація роботи, а також безпосереднє керівництво цикловою (предметною-цикловою) комісією здійснює її голова, який призначається директором коледжу на один навчальний рік за поданням заступника директора з навчальної роботи.
  • Загальне керівництво та координацію роботи циклових (предметно-циклових) комісій здійснює заступник директора з навчальної роботи.
  • Робота циклової (предметно-циклової) комісії Коледжу проводиться за планом, який щорічно, до початку нового навчального року розробляється головою циклової комісії і затверджується заступником директора з навчальної роботи. Засідання циклової (предметно-циклової) комісії проводиться не рідше одного разу на місяць.
  •  Засідання комісії скликаються її головою, або за вказівкою адміністрації коледжу. Засідання комісії проводяться по мірі необхідності, але не менше одного разу на місяць.
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
UKS
Copyright MyCorp © 2020