Понеділок, 20.08.2018, 21:13
Дубенський коледж культури і мистецтв РДГУ
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Список рекомендованих до зарахування вступників на навчання за ОКР «молодший спеціаліст» денної форми навчання на місця державного замовлення на основі базової загальної середньої освіти на:

Спеціальність 025 «Музичне мистецтво»

спеціалізація «Народне пісенне мистецтво»

  1. Хлівнюк Тетяну Валеріївну – 27,6
  2. Шендеру Анастасію Юріївну - 25
  3. Червону Катерину Олександрівну – 23,1
  4. Артеменко Андрія Андрійовича – 19,7

 

Спеціальність 025 «Музичне мистецтво»

спеціалізація «Народне інструментальне мистецтво

(народні інструменти)»

1.  Михайлів Василину Теодорівну – 31,7

2.  Северенюка Віталія Анатолійовича – 28,2

3.  Буткевича Володимира Івановича – 27,4

4.  Блищика Андрія Михайловича – 24,3

5.  Логащука Романа Анатолійовича – 23

 

Спеціальність 025 «Музичне мистецтво»

спеціалізація «Народне інструментальне мистецтво

(духові інструменти)»

1. Дорощук Яну Богданівну – 32,7

2. Наконечнюк Соломію Миколаївну – 27,1

3. Шварца Олексія Володимимровича – 22,3

4. Легкобита Олександра Юрійовича – 21,8

5. Шварца Олександра Володимировича – 21,5

6. Кабанця Назара Олександровича – 21,5

 

Спеціальність 026 «Сценічне мистецтво»

спеціалізація «Акторська майстерність»

1. Смоляр Ірину Анатоліївну – 27,4

2. Махно Ілону Сергіївну – 26,5

3. Феськів Діану Петрівну – 23,6

4. Островську Оксану Андріївну – 23

5. Мельничук Маряну Володимирівну – 22,3

6. Сокол Вікторію Павлівну – 21,9

Спеціальність 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності»

спеціалізація «Менеджмент соціокультурної діяльності»

  1. Якуту Наталію Михайлівну – 27,5
  2. Ващишину Яну Віталіївну – 26,1
  3. Богурську Аліну Юріївну – 24,3

 

Спеціальність 024 «Хореографія»

спеціалізація «Народна хореографія»

1. Логін Дарину Володимирівну – 31,6

2. Чернишову Ангеліну Русланівну – 29,3

3. Гагуху Софію Вікторівну – 27

4. Савчину Вікторію Володимирівну – 26,8

 

Спеціальність 024 «Хореографія»

спеціалізація «Сучасна хореографія»

1. Хімяк Сніжану Василівну - 31

2. Кучковську Тетяну Євгеніївну – 28, 4

 

Спеціальність 023 «Образотворче мистецтво,

декоративне мистецтво, реставрація»

спеціалізація «Живопис»

1. Лисак Ольгу Олександрівну – 26,7

2. Шевчука Дмитра Андрійовича – 22,6

3. Якименко Олександру Євгеніївну – 21,8

4. Сірко Уляну Йосипівну – 21,1

5. Гончарука Давида Юрійовича – 18,9

 

Спеціальність 022 «Дизайн»

спеціалізація «Перукарське мистецтво та

декоративна косметика»

1. ​​​ Дереженко Сабріну Миколаївну – 18,5

2. Радчук Яну Олексіївну – 28,4

3. Матвійчук Ірину Віталіївну – 28,4

4. Козачук Ірину Василівну – 27,3

5. Іванюк Наталію Ярославівну – 24,2

6. Янішин Жанну Марянівну – 23,9

7. Павлюк Анну Михайлівну – 23

8. Мельник Марію Вікторівну – 22,7

 

Спеціальність 029 «Інформаційна,бібліотечна та архівна справа»

спеціалізація «Діловодство»

1. Фрідріх Поліну Андріївну – 29,6

2. Анісімову Анастасію Ярославівну – 22,1

 

 

 

 

НАКАЗ НА ЗАРАХУВАННЯ

Рейтингові списки ПЗСО

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
UKS
Copyright MyCorp © 2018