Вівторок, 18.02.2020, 04:13
Дубенський коледж культури і мистецтв РДГУ
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Циклова комісія викладачів спеціальностей

«Дизайн» і «Перукарське мистецтво та декоративна косметика»

Голова циклової комісії – Юзюк Світлана Сергіївна, дизайнер-стиліст.

В системі культурних цінностей зачіска людини грає одну із головних ролей. Створення індивідуального образу відноситься до мистецтва. Майбутній фахівець з перукарського мистецтва та декоративної косметики, з одного боку повинен отримати мистецьку освіту, а з іншого – йому необхідні такі навчальні дисципліни, які забезпечать йому гідний рівень підготовки.

Саме таку підготовку надає Дубенський коледж культури і мистецтв  РДГУ. Викладачі комісії відрізняються професіоналізмом, любов’ю до своєї справи, прагненням поєднати в своїй роботі традиційні та інноваційні методи навчання.

Протягом 10 років циклова комісія викладачів спеціальностей «Дизайн» і «Перукарське мистецтво та декоративна косметика» забезпечує підготовку і випускає фахівців за даною спеціальністю.  

Насичений навчальний план, інтенсивне навантаження, високий рівень викладання та вільна творча атмосфера здатні задовольнити запити найбільш вимогливих студентів. Відсутність художньої підготовки не завадить набути ази рисунку, живопису, композиції для здійснення мрії - стати справжнім фахівцем. Головне – бажання навчатись.

                       

Циклова комісія готує універсалів, фахівців, які вже сьогодні знають, що буде модою завтра, які володіють гнучким креативним мисленням, професійною етикою, потужним арсеналом знань в області моделювання зачісок, технології стрижок, макіяжу та  манікюру.

Навчання на спеціальностях «Дизайн» і «Перукарське мистецтво та декоративна косметика» –  це новий крок в розвитку сучасної освіти, а так само унікальна можливість зануритися в світ краси, моди і стилю, отримавши при цьому престижну професію фахівця з перукарського мистецтва та декоративної косметики.

Робота циклової комісії  спрямована на вирішення головного завдання – підвищення якості знань та практичної підготовки випускників, творчих конкурентоздатних  фахівців.

 

                                 

 Викладачі циклової комісії постійно удосконалюють свою професійну майстерність: проходять курси підвищення кваліфікації; беруть участь в підготовці та проведенні конкурсів та чемпіонатів, семінарів, майстер-класів, тематичних виставок та інших заходів коледжу. На заняттях викладачі застосовують інноваційні технології навчання, використовують мультимедійні засоби, відеоматеріали, активні форми та методи навчання. Випускники спеціальності працюють на телебаченні, обслуговують тижні модних показів одягу, працюють в престижних салонах краси. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Архів записів
UKS
Copyright MyCorp © 2020