Неділя, 20.09.2020, 06:58
Дубенський коледж культури і мистецтв РДГУ
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Всеукраїнська олімпіада з української мови серед студентів закладів фахової передвищої освіти Рівненської області

    25 лютого 2020 року на базі Дубенського  коледжу  культури і мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету відбулося засідання методичного об’єднання викладачів української мови та літератури закладів фахової передвищої освіти Рівненської області.  У рамках методичного об’єднання  був проведений ІІ (обласний) етап Х Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів фахової передвищої освіти. З вітальним словом до студентів і викладачів звернулася директор коледжу Волошина О.Г,  яка  наголосила, що на сучасному етапі пріоритетом мовної політики України має стати відродження, розвиток і поширення української мови – визначального чинника і головної ознаки ідентичності української нації. Також вона представила голову журі – Процюка В.К., методиста Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Рівненської області, членів журі – Зелінську О.М., голову методичного об’єднання викладачів української мови та літератури закладів фахової передвищої освіти Рівненської області, Мельник О.О., викладача української мови та літератури, голову циклової комісії загальноосвітніх, гуманітарних, соціально-економічних дисциплін та інформаційної діяльності Дубенського коледжу культури і мистецтв РДГУ, Сардигу О.В., викладача української мови, голову предметно-методичної комісії викладачів філологічних дисциплін Дубенського коледжу РДГУ, Свінтозельську Т.І., методиста Дубенського коледжу культури і мистецтв РДГУ, викладача циклової комісії загальноосвітніх, гуманітарних, соціально-економічних дисциплін та інформаційної діяльності.  

Організаційні питання проведення олімпіади окреслила голова методичного об’єднання викладачів української мови та літератури закладів фахової передвищої освіти Рівненської області Зелінська О.М.

Цього року свої знання з української мови підтвердили 13 студентів ІІ курсу закладів фахової передвищої освіти області. Учасникам олімпіади було запропоновано на вибір два варіанти завдань, які були сформовані заздалегідь організаційним комітетом коледжу. Варіант завдання обирав один із учасників олімпіади. Така форма обрання олімпіадних завдань підтвердила прозорість проведення олімпіади. Учасники олімпіади виконали різнорівневі завдання, які охоплюють усі розділи мовознавства. Варто зазначити, що відповідно до Положення про проведення ІІ етапу Х Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів фахової передвищої освіти Рівненської області  студенти Дубенського коледжу культури і мистецтв РДГУ участі в олімпіаді не брали.

За рішенням журі переможцями обласного етапу Х Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів фахової передвищої освіти Рівненської області стали:

І місце - Кухарук Світлана Вікторівна, студентка ВСП "Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування";

ІІ місце - Козлинець Ілля Павлович, студент Технічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування;

ІІІ місце - Жук Богдана Миколаївна, студентка Рівненського економіко-технологічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування.

Інші студенти, що не вибороли призові місця, отримали Подяки за участь в олімпіаді з української мови.

Отже, Кухарук Світлана Вікторівна, студентка ВСП "Рівненський коледж Національного університету водного господарства та природокористування" виборола право представляти Рівненщину на ІІІ етапі Х Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів фахової передвищої освіти у квітні в місті Харкові.

Методичне об’єднання продовжила викладач української мови і літератури Дубенського коледжу культури і мистецтв РДГУ Мельник О.О., яка виступила з доповіддю «Розвиток творчих здібностей, інтелектуального потенціалу студентів закладів фахової передвищої освіти на заняттях української літератури».

Усі присутні отримали сертифікати учасника методичного об’єднання викладачів української мови та літератури з теми «Розвиток творчих здібностей, інтелектуального потенціалу молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу на заняттях української мови та літератури».

У програмі методичного об’єднання було передбачено інтеграцію конкурсного випробовування з культурно-мистецьким відпочинком викладачів та студентів закладів фахової передвищої освіти Рівненської області.

Кожен наступний захід доповнював і збагачував попередній силою сприйняття, формою проведення: екскурсія сторінками історії Дубенського коледжу культури і мистецтв РДГУ розширила уявлення про наш освітній заклад;

виставка творчих робіт студентів спеціальності  «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» спеціалізації «Живопис» на тему народних традицій та обрядів України захопила і викликала ряд позитивних емоцій;

вир магії українського колориту взяв у полон гостей під час перегляду театралізованої постановки  «Масляна йде, млинці та мед несе», а пригощання смачними млинцями з медом допомогло поринути в атмосферу народного гуляння;

на високий берег духовності присутні потрапили під час музичного вітання «Життя як кіно, музика-вічна» від викладачів і студентів коледжу. У словесно-музичній формі учасники музичного вітання представили музику з відомих кінофільмів, як надзвичайну силу впливу на людей.

Нагородження і привітання переможців проводилося у супроводі ансамблю духових інструментів студентів 4 курсу спеціальності «Музичне мистецтво».

Волошину О.Г., голову оргкомітету, директора Дубенського коледжу культури і мистецтв РДГУ за високий рівень організації та проведення ІІ етапу Х Всеукраїнської олімпіади з української мови нагороджено Грамотою голови Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Рівненської області.

Заходи, організовані у рамках олімпіади, дозволили юним конкурсантам збагатитися знаннями, позитивними емоціями, а їх наставникам – викладачам української мови – спланувати подальший шлях розвитку вихованців.

 

Зразки завдань, які можуть бути включені до завдань олімпіади

Технічний коледж Національного університету водного господарства та природокористування 

Рівненський економіко-технологічний коледж Національного університету водного господарства та природокористування

ВП "Рокитнівський медичний коледж" КЗВО "Рівненська медична академія"

Костопільський будівельно-технічний коледж Національного університету водного господарства та природокористування

Дубенський коледж ВНЗ "Відкритий міжнародний  університет розвитку людини "Україна"

Мирогощанський аграрний коледж 

Рівненський автотранспортний коледж Національного університету водного господарства та природокористування

Дубенський коледж культури і мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету 

 

Організаційні документи

Наказ про проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів фахової передвищої освіти на базі Дубенського коледжу культури і мистецтв РДГУ

Наказ про затвердження документації ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів фахової передвищої освіти Рівненської області 

Наказ про затвердження складу апеляційної комісії

Положення про проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів фахової передвищої освіти Рівненської області 

Положення про апеляційну комісію проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів фахової передвищої освіти Рівненської області 

 

Наказ про підсумки проведення ІІ етапу Х Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів фахової передвищої освіти Рівненської області у 2019-2020 н.р.

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
UKS
Copyright MyCorp © 2020