Неділя, 20.09.2020, 08:07
Дубенський коледж культури і мистецтв РДГУ
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Голова предметної комісії викладачів фортепіано - викладач вищої кваліфікаційної категорії Ірина Станіславівна Кулик.

Предметна комісія загального фортепіано виконує функцію важливої допоміжної структури, що сприяє повноцінності загального процесу на відділах з музичною, хореографічною направленістю та режисури.

На предметній комісії працюють викладачі з високим досвідом педагогічної та концертмейстерської роботи, захоплені своєю справою. На уроках зі спеціального інструменту на спеціалізаціях “Народне інструментальне мистецтво (духові та народні інструменти)” концертмейстери предметної комісії допомагають відтворити повноцінне звучання музичних творів; на уроках диригування концертмейстери виконують функцію оркестрів, граючи клавіри оркестрових творів; на уроках класичного танцю та пластики допомагають яскраво та музично відтворити різноманітні рухи класичної хореографії, враховуючи в музичному супроводі особистості кожного руху.

    На уроках хорового диригування концертмейстер відтворює модель хору.

  Оскільки на музичні спеціалізації коледжу вступають студенти без початкової музичної освіти, викладачі предметної комісії на уроках загального фортепіано проводить велику роботу по вивченню музичної грамоти, набуття гри на інструменті та допомагають в освоєнні гри хорових партитур, що є найважливішим станом роботи для майбутнього диригента.

  

  Набуті знання та навички гри на фортепіано допомагають студентам в опануванні дисциплін професійно-практичного циклу «Постановка голосу», «Хоровий клас та практика роботи з хором», «Диригування та читання партитур», «Хорознавство та методика роботи з хором», «Хорове аранжування», «Навчальна практика зі спеціалізації», «Методика роботи з оркестром», «Оркестровий клас та диригентська практика»

Студенти демонструють свої досягнення у концертних заходах коледжу, а найкращі з них беруть участь у щорічних звітних концертах комісії.

 Діяльність предметної комісії забезпечують  11 штатних  викладачів та 2 сумісники. На даний момент працюють викладачі: Момотюк Л.С., Моєнко Л.В., Рендак А.О., Жабчик О.М., Лозанюк С.П.,       Мельничук Л.В., Катанаш В.І., Ботош І.Є.,                 Федчук Т.М., Гагаріна Л. Г. , Терешкова А.А.,             Палій І.П.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
UKS
Copyright MyCorp © 2020